logo Yoga Break
KURZ PRE ZAČIATOČNÍKOV – ÚVOD DO JOGY
Cielený 6-týždňový kurz jogy je pre každého, kto hľadá prístupný, ucelený úvod do jogy ako začiatočník alebo ako osvieženie pri návrate k praxi.

6-týždňový kurz jogy je pre každého, kto hľadá prístupný, ucelený úvod do jogy ako začiatočník alebo ako osvieženie pri návrate k jogovej praxi.

Naučíte sa všetky základy jogy vrátane: jogových pozícií a ako zostať v bezpečí so správnym anatomickým prevedením. 

Získate skúsenosť s vyváženou jogovou praxou – pozície, dýchanie, meditácia, relaxácia

Je naším zámerom, aby ste si precvičili a osvojili jednoduché jogové pozície a zároveň zažili výhody kľúčových aspektov jogy.

Lektorka sa bude venovať individuálne každému z vás, tak aby ste si odniesli z kurzu maximum.

Jogu môžete praktizovať každý deň – v štúdiu, doma, na dovolenke, v parku a kedykoľvek budete mať pár minút na to, aby si ju dopriali a venovali tak čas pre seba.

Ak chcete jogu zažiť a žiť, toto je kurz pre Vás.

Čo je joga ॐ

Joga je filozofia, životný štýl, starodávna forma cvičenia. Je o dychu, o pohybe, o harmónii. Každý si v nej nájde presne to, čo hľadá. Každému je ponúknuté presne to, čo potrebuje. Komplexnosť jogy, ktorá nás fascinuje už niekoľko tisícročí, je overovaná vedeckými metódami dodnes. Hoci sa joga zmodernizovala, jej „DNA ostáva rovnaká“. Joga, z pôvodného slova Yuj, znamená jednota – súlad tela a mysle, ktorý nám do života prináša vyrovnanosť. 

Benefity jogy

Joga ponúka celú škálu benefitov na zlepšenie fyzického či duševného zdravia ľudí všetkých vekových kategórií. Za hlavné benefity sú považované: zníženie stresu, zlepšenie koncentrácie a všímavosti, úprava postavenia tela, budovanie sily, flexibility a rovnováhy, podpora činnosti srdca, trávenia a imunity, pomáha hormonálnej rovnováhe, zmierňuje či odstraňuje bolesť.

Charakteristika lekcií

Hodiny sú určené pre začiatočníkov od 18-65 rokov. Cvičenia sa zúčastní 6-15 cvičencov, ktorí sú bez vážnejších zdravotných obmedzení.

Priebeh lekcie

Dychové cvičenie
Zahriatie tela
Cvičenie ásan s pomôckami aj bez
Záverečná relaxácia

Termín konania: 15. 1. 2024 – 19. 2. 2024
Čas: každý pondelok od 17:00-18:00
Miesto konania: YOGABREAK STUDIO
Cena: 69€ za osobu

Platba vopred

Podložky na cvičenie si môžete priniesť vlastné, alebo Vám požičiame na mieste.

Rezervácia: https://rezervacie.yogabreak.sk/

V prípade, že sa lekcie nemôžete zúčastniť, môžete si každú omeškanú hodinu nahradiť v pondelok o 18:30 na lekcii Vitality yoga

Kurz povedie certifikovaná inštruktorka Daniela Vrábelová – Inštruktorka I. kvalifikačného stupňa – Európska Jogová Akadémia (Power Yoga, Hatha Yoga, Yin a Relax)