logo Yoga Break
banner: Služby

FIREMNÁ JOGA

YOGA BREAK

YOGABREAK OFFICE sú lekcie jogy na pracovisku, konferencii či teambuildingu pod vedením certifikovaných inštruktoriek. Ponúkame viacero typov lekcií jogy, z ktorých si môžete vybrať presne to, čo sa Vám hodí a čo Vám vyhovuje. Od desaťminútových cvičení pri pracovnom stole až po hodinu plnej jogovej praxe. Hodiny sú zostavené tak, aby sme podporili našich klientov v náročných a stresujúcich obdobiach. Cieľom je budovanie správneho postoja, upokojenie mysle a prevencia vyhorenia.

SLUŽBY

DESK YOGA

Rýchle uvoľnenie a cvičenie
pri pracovnom stole

Trvanie lekcie: 10 minút
Priestor na cvičenie: akýkoľvek kancelársky priestor, ktorý máte k dispozícii

Celosvetovo populárne online cvičenie je skvelou alternatívou pre tých, ktorí nemôžu alebo nechcú vstať od pracovného stola. Cvičiť budeme s využitím krátkeho inštruktážneho videa. Nové video podľa ktorého môžete cvičiť kedykoľvek a neobmedzene po dobu sprístupnenia.

OFFICE YOGA

Skupinová joga
pre všetkých

Trvanie lekcie: 60 minút
Priestor na cvičenie: akýkoľvek kancelársky priestor, ktorý máte k dispozícii

Tradičná lekcia jogy na jogových podložkách, ktoré Vám radi zapožičiame. Aktivita posilňuje svaly, ktoré pomáhajú držať telo v správnej polohe. Na mentálnej úrovni prax podporuje koncentráciu a sebarozvoj. Vhodná je pre úplných začiatočníkov aj pokročilých jogínov. Štýl jogy prispôsobíme Vašim požiadavkám či momentálnej nálade. Môže ísť̌ o oddychovú, dynamickú alebo silovú lekciu. Aby bola hodina jogy špeciálna, uvoľňujúca, ale aj tvorivá môže zahŕňať̌ rôzne témy či cvičebné pomôcky. Spolu s Vami tak vytvoríme kvalitný čas pre spestrenie práce.

PRIVATE YOGA

Individuálna lekcia
jogy

Trvanie lekcie: 45 – 60 minút
Priestor na cvičenie: akýkoľvek kancelársky priestor, ktorý máte k dispozícii

Súkromné hodiny jogy sú vhodné riešenie pre jednotlivcov. Povahou je tento typ lekcie podobný OFFICE YOGE (skupinovej joge), avšak sa sústredíme na Vaše individuálne potreby a ciele.

RELAX YOGA

Krátka pauza na relax
a načerpanie energie

Trvanie lekcie: 20 minút
Priestor na cvičenie: akýkoľvek kancelársky priestor, ktorý máte k dispozícii

Využite prestávku počas meetingov, seminárov či školení, kde sa vyžaduje sústredenie. Koncept tejto lekcie je jednoduchý: žiadne outfity na jogu, alebo joga podložky nie sú potrebné. Účastníci sedia na svojich kancelárskych stoličkách. Počas týchto cvičení sa sústredíme na ovládanie dychu, stabilizáciu mysle a rozhýbanie tela s cieľom znížiť napätie.

AKO TO FUNGUJE

YOGABREAK

Ozvite sa nám a my Vám rady vypracujeme cenovú ponuku na mieru podľa Vašich požiadaviek.